Rankdarbiai vaikams. Kaip pasigaminti ežį, dramblį, voverę?

Žinoma, galite nueiti čia, atsisiųsti nemokamą pdf, atsispausdinti, užklijuoti ant storesnio popieriaus (jei neturite kartono, imkite sausų pusryčių dėžutę ar pan.), iškirpti, priklijuoti pagaliuką ir turėsite ežį, su kuriuo galima ir spektaklį vaidinti, ir apie gyvenimą pasišnekėti.

O jeigu mėgstate rankdarbius, tai atrinkome keletą gan paprastų, net mažučiams pirštukams tinkančių variantų. Nesvarbu, kad kai kurių instrukcijos yra ne lietuvių, o kitomis kalbomis, žvelgiant į vaizdą, iškart bus aišku.

Kaip pasigaminti ežį? <spausti čia> Iš visų variantų man patiko su apvedžiotais rankų piešiniais, suklijuotais kartu. Beje, jei apvesite rankas išskėstais pirštais ant įvairių spalvų popieriaus ir iškirpsite tai, galite pasidaryti šaunų gėlės žiedą (viduryje užklijuokite apskritimą). Jei žiedlapiai bus tik geltoni, turėsite saulėgrąžą, jei balti – ramunę. Dar vienas labai jaukus ir <mielas ežiukas yra čia>.

Kaip pasigaminti dramblį? Pasiūlymų tiek, net galva sukasi, bet išsirinkite vieną. O gal ir ne vieną. <Spausti čia>

Jei norite su vaikais sukurti voverę, <spauskite čia>, mano favoritė iš popierinio puodelio (jei neturite popierinio, manau, kad tiks ir indelis nuo jogurto. Jei naudosite didesnius ir mažesnius indelius, turėsite visą voverių šeimą. <Voveriukas iš popierinio indelio, spausti čia>

Jei labiau mėgstate piešti, irgi radome kai ką įdomaus, kaip paprastai su vaikais nupiešti voverytes. <Spausti čia>