Kvietimas i knygos pristatyma

Kviečiu į pasakų vakarą suaugusiesiems

Princas nužudė drakoną, pagrobusį karalaitę, vedė ją ir gyveno jiedu ilgai ir laimingai. Kiek kartų girdėjote šią pasaką vaikystėje? Tikite ja? O gal visgi viskas buvo kitaip?

Aš norėjau įprastą siužetą „drakonas pagrobė karalaitę“ papasakoti šviežiai, priversti skaitytoją iš naujo pažvelgti į senąsias pasakas (ir jų stereotipus, jaukiai įsitaisiusius mūsų mintyse).

Taip atsirado pasakų knyga suaugusiesiems „Kitokios pasakos apie karalaitę ir drakoną“, tyrinėjanti moters ir vyro tarpusavio santykius.

Dailininkė Edita Suchockytė perskaičiusi pasakas sukūrė ofortus, kurie virto knygos iliustracijomis, tad dabar galiu drąsiai sakyti – tai tikrai pasakų knyga suaugusiesiems.

Ją pavartyti ir paskaityti ištrauką <galite čia>.

Maloniai kviečiu 2022 m. vasario 14 d., trečiadienį, 19 val. (Lietuvos laiku) į „Knygų savaitės“ renginį – naujausios savo knygos „Kitokios pasakos apie karalaitę ir drakoną“ pristatymą – pasakų vakarą suaugusiesiems.

Tai nemokamas nuotolinis vakaras Zoom platformoje. Kaip prisijungti, <rasite čia>.

Netrukus ši elektroninė knyga pasirodys prekyboje. Nekantraujantys, ją gali įsigyti ir dabar, <parašydami žinutę čia> arba actus.magnus @ gmail.com (prieš ir po „@“ ženklo ištrinkite tarpus).

Knygos leidėjas – viešoji įstaiga „Actus magnus“.

Knygos kaina 4 Eurai, išrašoma sąskaita faktūra.

#KnyguSavaite

#KnyguSavaite2022

#KitokiosPasakosSuaugusiems

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.