Virselis Kitokios pasakos apie karalaite ir drakona

Kitokios pasakos apie karalaitę ir drakoną

Įprastoje pasakoje apie karalaitę ir drakoną princas nužudys drakoną, išgelbės karalaitę, o susituokę jie gyvens „ilgai ir laimingai“. Šįkart bus kitaip. Trys istorijos suaugusiesiems, neįtikėtinai sujungia paprastumą ir gylį. Kaip prisipažįsta jau ne vienas skaitytojas, perskaitytos pasakos dar ilgai sukasi viduje, jaudindamos sielą ir mintis, versdamos susimąstyti, kokios „laimingos pabaigos“ norėtum tu. Ne tik perskaitytoje istorijoje, bet ir savo gyvenime.

Įkvėpta šių istorijų grafikė Edita Suchockytė sukūrė ofortų ciklą. Kokia pasakų knyga be paveikslėlių?

Pavartyti elektroninę knygą “Kitokios pasakos apie karalaitę ir drakoną” ir paskaityti nemokamą ištrauką <galite čia>.

Skaitytojų atsiliepimai

Audra Oone, dėmesingumo gyvenimo trenerė: „Tokio paslaptingo, magiško skaitinio aš seniai neskaičiau. Kelios dienos, kai aš bandžiau ir bandžiau išlukštenti, atspėti, kame tų magiškų pasakų paslaptis, praėjo nuostabiai.

Tai galimybė šiek tiek atsiriboti nuo kasdienybės algoritmų, įpročių, rutinų ir čiūžtelt į savo gelmę. Šiose pasakose užkoduota labai daug sluoksnių. Tiek kiekvienoje iš jų, tiek jas sujungiant į pynę. Pasakos ne tik apie gyvenimą pasiūlytomis aplinkybėmis vardan bendrųjų vertybių, tačiau ir apie kelią, kurį galite praeiti vardan savo noro, svajonės išsipildymo. Kalbu ne tik apie tikslo pasiekimą, bet apie savęs kokybinio kitimo kelią.“

Jolanta, inžinierė pensijoje: „Perskaičiau. Ir skaitau kiekvieną dieną.“

Aistė, IT specialistė: „Ši knyga man asocijuojasi su J.Jaručio daina „Savęs“. Priedainyje yra žodžiai „Aš žinau, ko tikrai nebenoriu, tai prarasti savęs“. Ši knyga yra būtent apie tai.“

Knygą maketavo Sofi Grikė.

Pasakoms parašyti ir ofortams sukurti autorės gavo Lietuvos Kultūros Tarybos stipendiją.

Elektroninę knygą “Kitokios pasakos apie karalaitę ir drakoną” galima įsigyti epub ar pdf formatu. Leidėjas – viešoji įstaiga “Actus magnus”.

Kaina iki kovo 1 d. – 4 eurai. Ateityje ieškokite jos elektroniniuose knygynuose. Norėdami nusipirkti šią elektroninę knygą tiesiai iš “Actus magnus” ir taip palaikyti nepriklausomus leidėjus, maloniai prašome <parašyti žinutę>.