Ką ežys ir dramblys veikė paskui? J. Zykutės ir U. Kraniauskaitės knygos „Spyglys. Mėlyna dėžutė“ nuotolinis pristatymas

Ką ežys ir dramblys veikė paskui? J. Zykutės ir U. Kraniauskaitės knygos „Spyglys. Mėlyna dėžutė“ nuotolinis pristatymas

2023 m. balandžio 29 d. 11 val. (Lietuvos laiku)

Renginys vyks Zoom platformoje, <registruotis prašome čia>.

Rašytoja J. Zykutė ir dailininkė U. Kraniauskaitė pasakos apie naujus mažiesiems skaitytojams jau žinomos knygos „Spyglys“ herojų nuotykius ir dalinsis idėjomis, kaip ją skaityti, kad smagumo ir naudos būtų dar daugiau.

Gal knygą skaitysite garsiai ir rolėmis?

Gal suvaidinsite?

Gal mažųjų rankutės lavins smulkiąją motoriką ir kurs darbelius su knygos herojais?

O gal pats laikas išsiaiškinti, ką knygos autorė prifantazavo ir ką iš tiesų valgo ežiai?

Knyga aktuali tėvams, auklėtojams ir mokytojams, norintiems lavinti vaiko kalbą, empatiją, žingeidumą, kūrybingumą ir tiesiog gerai praleisti laiką su vaiku skaitant.

Renginys skirtas šeimoms su vaikais, taip pat bibliotekų, darželių, kitų mokymo ir ugdymo įstaigų darbuotojams. Rekomenduojamas vaiko amžius 4-8 m.

Svetainėje www.jolitazykute.lt/spyglys2 rasite pasiūlymų įvairioms veikloms, kurias galite daryti skaitydami knygą (spalvinimo lapai, kompiuterinis žaidimas „Atmintis“ su knygos herojais, pasiūlymai rankdarbiams). Medžiaga ypač tinka ikimokyklinukų ir pradinukų ugdymui, tačiau smagumą garantuojame ir vyresniems vaikams.

J. Zykutės „Spyglys. Mėlyna dėžutė “ – aštuntojo Nacionalinio vaikų literatūros konkurso (2020 m.) finalininkė.

Viešosios bibliotekos, mokyklos, darželiai ir kitos ugdymo įstaigos gali įsigyti šią knygą nemokamai susisiekę su fondu „Švieskime vaikus“.

Knygą išleido labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“.

Renginio organizatorius – viešoji įstaiga „Actus magnus“.

Renginys nemokamas.

Įrašas daromas nebus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *