Moterims, kurios yra cool

„Du bist eine coole Frau“, – pasakiau prieš kelias dienas vienai moteriai.

„Coole Frau“ pažodžiui išvertus reiškia „šauni moteris“. Bet žodis „šauni“ yra kitokio skonio, nei „cool“. „Cool“ nereiškia „super moteris“. Ji tebėra realus žmogus. Ką čia aš aiškinsiu. Tu ir pati (pats) supranti, ką reiškia „cool“.

Nors toji mano pašnekovė ką tik pasakojo, kaip gėdinasi, priekaištauja sau ir t.t. O aš žiūrėjau į ją ir mačiau ją. Ne jos savęs aprašinėjimą, o ją. Jos veiksmai, vertybės, požiūris į gyvenimą kas akimirką liudijo, kad tai cool moteris.

Būti cool – tai siekiamybė, kurią atvirai arba slaptai nešiojiesi.
Daug galvojau apie tai ir supratau štai ką – ar pagalvojai, kad šiaip tai jau tu, kas skaitai šias eilutes, irgi esi cool.

Cool, nes sugebėjai išnešioti ir pagimdyti vaiką.
Ar netgi ne vieną.
O gal neišnešiojai ir nepagimdei. Ir spjaut tada į tuos vaikus, jeigu jų nenori ar negali turėti. Vadinasi, tavo gyvenimo kelias yra kitaip vedantis.

Tu esi cool.

Cool. Cool. Cool.

Svarbiausia, kad esi savimi. Nes sudėtingiausias dalykas yra būti savimi. Ir jeigu jau gebi tai, tai esi mega cool.

Jeigu kas nors tau sako kitaip, abejoja tavimi, tai tu nusišypsok ir šnibžtelk tam žmogui ar žmogei į ausį „Tu esi cool“. Ir eik savo keliu.
Nes tikros cool moterys taip daro. Dėl to jos ir yra cool.

P.S. Tekstą įkvėpė moteris, tad jis apie jas. Bet aš žinau, kad ir vyrai yra cool. Ir tokie cool vyrai džiugina cool moterų širdis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.