„Knygų savaitėje“ dalinsiuosi apie skaitymą garsiai šeimoje

Vasario 21-28 d. vyksiančios „Knygų savaitės“ pristatinėsiu naujausią knygą „Kaip karalaitė Karolina pavydėjo ir kas iš to išėjo“ ir dalinsiuosi, kodėl rekomenduoju skaityti knygas vaikams, net jeigu jie ir skaito patys!

Labai džiaugiuosi, kad prie manęs prisijungs dar dvi pašnekovės. Bus naudinga ir įdomu!

Vasario 24 d., trečiadienį, 18 val.

Įkvepiančios trijų mamų patirtys: „Skaitymo garsiai malonumai“, „Prieš miegą vaikams skaitau ne aš, o jie man, ir kodėl šis laikas toks ypatingas?“, „Kodėl aš skaitau jau skaityti mokančiam sūnui, kaip tai keičia mūsų gyvenimą ir kodėl noriu apie tai papasakoti Jums?“ 

Skaitymo skatinimas dažnai virsta misija paskatinti vaiką skaityti pačiam. Šiame susitikime trys mamos dalijasi realiomis istorijomis apie skaitymą jų šeimose, kur svarbu ne vaiko skaitymas sau, o kad jis būtų gyvas, bendrumą kuriantis išgyvenimas.

Kaip skaitymas garsiai gali tapti tarpusavio santykius gerinančiu ritualu? Pasakojimai, kurie gali pastūmėti pokyčiams ir Jūsų gyvenime.

Aalborge gyvenanti Rima Palubinskienė-Juškūnė pasidalins, kaip vaikai skaito Danijos mokyklose. Gal galime kažko pasimokinti iš šios šalies, vadinamos viena laimingiausiųjų?

Taip pat sužinosite apie Vokietijos mokyklose vykstančią itin sėkmingą skaitymo skatinimo iniciatyvą „Lesen mit Biss“, kurios elementų galime „pasiskolinti“ kiekvienas į savo namus ar klasę. Renginys rekomenduojamas įvairaus amžiaus vaikus auginantiems tėvams, pedagogams, bibliotekininkams ir visiems, kurie tiki, kad knygos gali daryti stebuklus.

Dalyvauja Hamburgo lietuviškos tėvų ir vaikų mokyklos „Abėcėlė“ mokytoja, mama Lidija Moeller, trijų vaikų mama Rima Palubinskienė-Juškūnė, tyrinėjanti kaip vaikai Danijos mokyklose skaito ir patiria intermedialią ir multimodalią literatūrą, ir ir renginio sumanytoja rašytoja, žurnalistė, mama, knygos „Kaip  karalaitė Karolina pavydėjo ir kas iš to išėjo“ autorė Jolita Zykutė.

Renginiai vyks nuotoliniu būdu Google Meets platformoje, juos taip pat galėsite stebėti Facebooke. Nuorodas į renginius paskelbsime artimiausiu metu. Sekite informaciją svetainėje arba Facebooke.

<Visą renginių programą rasite čia>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.