Knyga „Kaip karalaitė iš grožio konkurso pabėgo“

knyga-Kaip-karalaitė-iš-grožio-konkurso-pabėgo

Apie ką knyga?

Ši istorija pasakoja apie visoms tebeaugančioms karalaitėms rūpimus dalykus – draugystę, norą būti gražia, drąsą būti savimi, ir kaip elgtis, kai atrodo, jog viską negrįžtamai sugriovei.

Pasakojimas šiltas ir linksmas, nors kaip prisipažino viena skaitytoja, beskaitant, jog karalaitė taksiuką Tapį išveja iš namų, jos akyse blizgėjo ašaros. Rašant tą sceną ir mano širdį buvo užgulęs sunkumas. Tačiau kaip kitaip vaikai pažins, kas yra gerai, jeigu nepadarys nei vienos klaidos? Karalaitė išmoksta ir dar vieną svarbią pamoką – „Nesvarbu, kad išsipurvinai, svarbiausia, kad nusipraustum“. Šis pamokymas ne apie švarą, o apie tą patį – nesvarbu, kad padarei klaidą, svarbiausia, kad ją pataisytum.

Labai didžiuojuosi ir dėkoju Lietuvos bibliotekoms, kad ši knyga įrašyta į „Rekomenduojamos literatūros sąrašą pradinėms klasėms“ (skaitymo skatinimo projektas „Vasara su knyga“).

<Knygą „Kaip karalaitė iš grožio konkurso pabėgo“ įsigyti galite čia>

<Skaitykite šioje svetainėje plačiau apie su knyga „Kaip karalaitė iš grožio konkurso pabėgo“ skelbtus straipsnius ir pan.>

Jeigu norite įsigyti knygą su autografu ar dedikacija jūsų karalaitei (-čiui), rašykite man jolita.zykute @ gmail.com (prieš ir po ženklo „@“ ištrinti tuščius tarpus).

<Knygą pavartyti galite čia >

<Knygos ištraukų nemokamai galite paklausyti čia. Skaito aktorė Aura Garmutė>

Perskaityti knygą – tik pusė darbo

„Kaip karalaitė iš grožio konkurso pabėgo“ yra pretekstas pokalbiui apie tai, kas yra grožis, ką reiškia būti gražia, kiek tai svarbu, reikšminga (ar pernelyg sureikšminta). Jeigu manėte, kad vaikai apie savo išvaizdą susimąsto kai paauglystėje ant kaktos iškyla spuogas, meskite lauk šią pasenusią informaciją. Galbūt taip kažkada ir buvo.  Dabar jau penkiamečiai vaikai išmano apie dietas, darželinukės dūsauja „mano žandai per stori“ arba „Mama, aš nevalgysiu vakarienės, nes sustorėsiu“. <Daugiau apie tai galite paskaityti čia>