Apie seksą tarp dešrelių ir bandelių bei paslaptį, kur slypi tikrasis įdomumas

Einu su septynmečiu į svečius. Šalia reklamos stulpas, moteris su maudymosi kostiumėliu kviečia eiti į baseiną.

„Kai aš tau nutrauksiu kostiumėlį, liksi nuoga be triusikėlių“, – sako vaikas jai. Oho. „Ir kas tada? Ką jau ten tokio ypatingo pamatysi? Visi vyrai turi tas pačias kūno dalis, visos moterys irgi turi tas pačias kūno dalis“, – sakau. Reikia gi kažkaip reaguoti. Tik jis nelabai klauso, nes žiūri, kaip oranžinė mašina važiuoja per gatvę.

Aš staiga suvokiu – „Dievulėliau švenčiausias. Visi vyrai ir moterys turi tuos pačius kūno organus. Žinoma, yra ir išimčių, bet šįkart ne apie tai. Jei mes po rūbais tokie vienodi, tai kodėl tiek daug triukšmo ir dramos parodyt savo kūną? X apsinuogino fotosesijoje. Gili iškirptė nuotraukai žurnale.“

Klausykite, taigi tai be proto nuobodu.

Tada seksas, dėl kurio taip alpstama, iš esmės irgi labai ribotas dalykėlis. Nes visų įranga seksui „daryti“ yra (beveik) ta pati.

Tada ateina kitas suvokimas – tikroji įvairovė ir tos įvairovės įdomumas yra ne mūsų kūnai, o mūsų vidus. Visa tai, kas pakylėtai vadinama „vidinis pasaulis“.

Ir netgi seksas tada unikalus, nes ne dešrelė trinasi į bandelę, o susitinka du vidiniai pasauliai. Jeigu susitinka. Nes jeigu seksas apie dešreles ir bandeles, tai tada jau greitojo maisto restoranas, kuriame valgant gadini sveikatą. Gyventi taip maitinantis galima, bet jeigu taip maitinsiesi, gyvenimo gale suprasi, kad šiaip tai tave apgavo. Nes hotdogai nėra itin gurmaniškas patiekalas.

Visi mes vienodi. Ir visi mes skirtingi. Įdomumas tikrasis yra ten, kur mes unikalūs, nes skirtingi.

Kam tada tiek perdėto dėmesio pornografijai ar netgi sekso scenoms kino filme. Juk tai kaip kokių puodų rinkinį reklamuojantys siužetai. Yra greitpuodžių, yra ketaus keptuvių. Ir kas? Esmė ne keptuvė, o maistas, kuris joje ruošiamas.

Ir ką tada su tuo vidiniu pasauliu daryti? Nežinau. Gal knygą paskaitykite? : )  

Ačiū, kad skaitote, ir ačiū merginai su maudomuku ant stulpo. O kad ji žinotų, ką ji ten daro…

Photo by Cat Jones on Reshot

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.